veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1652] [1653] [1654] [1655] [1656]
kavel: 1654 verkocht € 140.00

Jan Mankes (1889-1920)

"Koemelkster". Houtsnede op rijstpapier. 19 x 14 cm. Gemonogrammeerd in de plaat.