veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1653] [1654] [1655] [1656] [1657]
kavel: 1655 € 300 - € 600

Jan Mankes (1889-1920)

"Zeelt". Houtgravure, 1917. 113 x 86 mm. Gemonogrammeerd in de plaat, naam met potlood r.o. In passe-partout.
*Zeldzaam.