veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1654] [1655] [1656] [1657] [1658]
kavel: 1656 € 70 - € 140

8 stuks diverse grafiek: (1-2) Carlos Pasqual de Lara (1922-1958). (Geliefden aan de kust)

(Portret van een dame). Twee litho's, beide ca. 15 x 17 cm., beide met gesigneerde en 1949 gedateerde opdracht aan de kunstenaar Koos Hooykaas (1903-1969) in potlood, beide gesigneerd en gedateerd '49 op de steen (marginale defectjes).
(3) Hildo Krop (1884-1970). "Federico Garcia Lorca. Gesneden na de inaugurale rede uitgesproken door A.M. Hammacher te Delft op 29 October 1952". Houtsnede, 15 x 11,5 cm., gedrukt op bifolium met letterdruk tekst, met in potlood "Gelukkig 1953" en gesigneerd "Hildo Krop". (4) Marius Janssen (1885-1957). "Giethoorn". Ets, 10 x 11 cm., gesigneerd en getiteld in potlood. En met nog 4 andere. (totaal 8)