veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1655] [1656] [1657] [1658] [1659]
kavel: 1657 verkocht € 70.00

Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Serie van 16 (van ?) litho's op Japans papier

elk met bladmaat 13 x 9,5 cm., alle gesigneerd "Steinlen" in potlood en gemonteerd op drager, uitgegeven door D'Alignan te Parijs, z.d. (beschadigd vooromslag bewaard gebleven).
Enkele dragers wat roestvlekkig, één met gaatje, de litho's zelf alle in goede staat.