veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1656] [1657] [1658] [1659] [1660]
kavel: 1658 verkocht € 1600.00

Lucio Fontana (1899-1968). (Concetto spaziale). Zeefdruk in rood op doorzichtig perspex

1967, 64,8 x 50 cm. (bladmaat), met 12 ronde gaatjes op een rij, gesigneerd en genummerd 137/190 (signatuur en nummer ingekrast in het perspex).
Zeer goed exemplaar.