veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1657] [1658] [1659] [1660] [1661]
kavel: 1659 verkocht € 2600.00

Lucio Fontana (1899-1968). (Concetto spaziale). Zeefdruk in blauw op doorzichtig perspex

1967, 65 x 50 cm. (bladmaat), met 13 ronde gaatjes op een rij, gesigneerd en genummerd 137/190 (signatuur en nummer ingekrast in het perspex).
Zeer goed exemplaar.