veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1658] [1659] [1660] [1661] [1662]
kavel: 1660 verkocht € 80.00

Johan Dijkstra. Zittend naakt

Lithografie, 54,5 x 44 cm. In passe-partout (69,5 x 55,5 cm) + Jan Wiegers 8 juni - 1 juli 1960. Zeefdruk, 55 x 40 cm. Gekreukt, "1 juli" met pen gecorrigeerd in "8 juli".
(totaal 2)