veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1694] [1695] [1696] [1697] [1698]
kavel: 1696 verkocht € 80.00

Tine van Doornik (1906-1980)

Vlooiende Apen. Litho, 1928. Nr. 1/50. 42 x 34 cm.