veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)
[1695] [1696] [1697] [1698]
kavel: 1697 € 75 - € 150

Betsy Repelius (1807-1877)

Verstoppertje Spelen. Aquarel, niet gedat. Signatuur l.o., 50 x 34 cm. In passe-partout. Toegevoegd: Mannetje uit Monnickendam. Aquarel. Sign. onleesbaar, gedat. 1923. 14 x 9 cm. In passe-partout.
(totaal 2)