veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 900-959 Cartografie & atlassen
[904] [905] [906] [907] [908]
kavel: 906 verkocht € 70.00

New school map of Japan 1883

Nakamure, 1883. Hc in halflinnen. Voorzijde lithografie met afbeelding Mount Fuji en een stoomtrein. Inhoud 10 gekleurde kaarten van Japan en 10 zwart-witplattegronden van belangrijke steden in Japan.
Wat sleets aan rug en randen, verder goed exemplaar.