[813] [814] [815] [816] [817]
kavel: 815 verkocht € 220.00

[Mallet. Afrika] Description de l'Univers

contenant les differents systêmes du monde, les cartes generales & particulieres de la geographie ancienne & moderne: les plans & les profils des principales villes & des autres lieux plus considerables de la Terre (...). Allain Manesson Mallet. Tome troisième. Afrique ancienne et moderne. Paris, Denys Thierry, 1683. (4),256,(14) p. Met titelgravure, 100 (van 101) genummerde platen, 6 ongenummerde platen w.v. 2 met gravure aan elke zijde en 1 kaart met afgesneden marges los ingevoegd. Leer met geribde en vergulde rug, 8vo.
Band slordig, leer langs randen en aan rugeinden besch. (voet rug mist stukje), etiket binnenzijde voorplat, hier en daar iets watervlekkig, titelgravure losgaand, verspreide (doorgehaalde) oude eigenaarsnamen, enkele gravures los, plaat 46 met besch., pl. 88 en laatste blad (?) ontbreken. Sold w.a.f.