[814] [815] [816] [817] [818]
kavel: 816 verkocht € 100.00

[Azië] A travers L'Asie Centrale. La steppe Kirghize, Le Turkestan Russe

Boukhara, Khiva, le pays des Turcomans et la Perse. Impressions de voyage. Henri Moser. Paris, Librairie Plon, 1885. Oorspr. verguld en versierd linnen, 4to. Met meer dan 170 gravures w.o. 16 heliotypies en een grote uitslaande kaart. Kaart wat roestvlekkig, etiket op rug, vernieuwde schutbladen, verder goed ex. + From Pekin to Calais by Land. H. de Windt. London, Chapman & Hall, 1889. x,656 p. Oorspr. geïll. linnen. Met 15 platen en uitslaande kaart. Band vlekkig/ verkleurd, hoeken gestoten, verder goed.
(totaal 2)