[815] [816] [817] [818] [820]
kavel: 817 verkocht € 70.00

[Afrika] Beiträge zur Geologie von Kamerun

Dr. C. Guillemain. Berlijn, Geologischen Landesanstalt, 1909. Abhandlungen der Königlich Preussischen Geologischen Landesanstalt serie, nr. 62. Halfleer met gemarmerde platten. Band wat sleets. Met uitslaande kaarten + Eine Studienfahrt nach Kordofan. Carl Meinhof. Hamburg, L. Firederichsen & Co., 1916. Abhandlungen des Hamburgischen Kolonialinstituts serie, band 35. Oorspr. kartonnen omslag. Met uitslaande kaart + Les Oiseaux du Zaïre. Leon Lippens/ Henri Wille. Hubert Lehaen (fotograaf). Lannoo, 1976. Linnen. Enkele katernen losgaand - en 1 andere.
(totaal 4)