[1599] [1600] [1601] [1602] [1603]
kavel: 1601 verkocht € 70.00

Lot van 33 diverse tekeningen: (1-20) Wilhelm van Lierop (1891-1968)

20 tekeningen in potlood of zwart krijt (1x in inkt), diverse onderwerpen, grotendeels gemonogrammeerd, alle opgezet op drager.
En met nog 13 diverse andere, grotendeels 19de eeuw, o.a. 2 karikaturale portretten in rood krijt door L. Kondor (beide gedateerd 1930), een "Gezigt op het paleis te Peking" (grisaille), een anoniem geaquarelleerd riviergezicht met veerpont, en een verfijnd vrouwelijk naakt met voor ons grotendeels onleesbaar bijschrift. (totaal 33)