[1597] [1598] [1599] [1600] [1601]
kavel: 1599 verkocht € 270.00

Arthur Goldsteen (1908-1985). Trompe-l'oeil

Stilleven met weegschaal, vijzel, trechter en fles. Olieverf op doek, 1977. Gesign. l.o. 60 x 42 cm.