[1595] [1596] [1597] [1598] [1599]
kavel: 1597 verkocht € 190.00

[Archief] Victor Tischler (1890-1951)

Band met 72 z/w-foto's, w.v. 68 van schilderijen en schetsen van Tischler, 2 van hemzelf in zijn atelier en 2 portretten van vrienden. De band betreft het archief van de Oostenrijkse schilder zelf. Halfleer, folio, 54 x 37 cm. Foto's zijn ingestoken, 13,5 x 11 cm à 25 x 20 cm. Band aan uiteinden sleets. Op 2 foto's staat een handgeschreven penaant. van Tischler.