[1647] [1648] [1649]
kavel: 1649 € 100 - € 200

[Architectuur] Ruziezka (1ste helft 19de eeuw). Serie van 15 architectonische tekeningen,

alle in pen en inkt en ingekleurd in aquarel (vnl. roze, grijze en/of groenblauwe aquarel), ca. 24 x 14 tot 21 x 29 cm., 8x gesigneerd, 1x tevens gedateerd 1843 en meerdere genummerd in pen (in goede staat met enkele kleine defectjes).
Schitterende, gedetailleerde tekeningen van enkele verschillende gebouwen (o.a. een groot, langwerpig schuur-achtig gebouw), maar ook inclusief tekeningen van mechanieken van watermolens en waterputten (totaal 15).