[1594] [1595] [1596] [1597] [1598]
kavel: 1596 € 100 - € 200

Hermann Naumann (geb. 1930). (Compositie met fantasiedieren)

Tekening in kleurkrijt afgewerkt met vernis, 38 x 53 cm., gesigneerd en gedateerd 1955 rechts onder op de drager (met hoeken opgezet), gemonogrammeerd en gedateerd '55 in potlood in het beeld rechts onder.
Drager met marginale defecten, de tekening zelf met oppervlakkige imperfecties. Met twee gesigneerde kleurenaquatinten door dezelfde uit 1952 en 1953 (met marginale defecten). Zeldzaam vroeg werk (totaal 3).