[1593] [1594] [1595] [1596] [1597]
kavel: 1595 verkocht € 220.00

Joan Miró (1893-1983) (toegeschreven). (Abstracte compositie)

Litho (?) op handgeschept papier, ingekleurd met blauw krijt en met een vingerafdruk in rode verf, 22,5 xd 17,5 cm., onder passepartout met aantekening in potlood rechts onder: "Miro - lithografie colorié par l'artiste" [sic].
Passepartout en prent gebruind; prent met wat kreukjes. Intrigerend werk, waarvan wij geen andere exemplaren terug konden vinden.