[1592] [1593] [1594] [1595] [1596]
kavel: 1594 verkocht € 110.00

Ans Wortel (1929-1996). "Met boven ons de vogels aan wie 't geluk wordt toegeschreven."

Gouache in grijstinten en goud, 14 x 20 xm., gesigneerd en gedateerd '78 in pen links boven, met bovenhoeken opgezet op de originele drager met de titel in pen onder de afbeelding, totale maat 40 x 30 cm.
Gouache los van drager, overigens in zeer goede staat.