veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1500-1544 Fine arts: grafiek, schilderijen & tekeningen 16de-19de eeuw
[1516] [1517] [1518] [1519] [1520]
kavel: 1518 € 350 - € 600

Stadsgezicht met gracht

Olieverf op paneel. 29,5 x 41,5 cm. Romantische school, ca. 1860. Signatuur onleesbaar. In lijst (met enkele kleine defecten), 55 x 67 cm.