veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1500-1544 Fine arts: grafiek, schilderijen & tekeningen 16de-19de eeuw
[1500] [1501] [1502] [1503]
kavel: 1501 verkocht € 190.00

Rembrandt van Rijn (1606-1669) (naar). (Hoofd van een rattenvanger)

Ets, 3,9 x 3,3 cm., gemonogrammeerd en gedateerd 1630 in de plaat.
Bartsch 121; White/ Boon 121; Hollstein XVIII, alle kopie nummer 10. Prachtige afdruk op contemporain papier met smalle marges, met op de keerzijde het stempel van de belangrijke verzamelaar Heneage Finch Earl of Aylesforth (1786-1859) (Lugt 58).