veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1500-1544 Fine arts: grafiek, schilderijen & tekeningen 16de-19de eeuw
[1506] [1507] [1508] [1509] [1510]
kavel: 1508 verkocht € 90.00

[Grafiek. Portretten/ klederdracht/ beroepen etc.] Verzameling van ca. 60 bladen

in diverse technieken en verschillende afmetingen (19e eeuw) met o.a. 2 aquarellen door Schäffel (1877), litho's en chromolitho's, voornamelijk Oostenrijks. Bijliggend een uitleg over de meeste bladen.
(totaal ca. 60)