veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1500-1544 Fine arts: grafiek, schilderijen & tekeningen 16de-19de eeuw
[1507] [1508] [1509] [1510] [1511]
kavel: 1509 verkocht € 70.00

[Grafiek. Uitheemse culturen en gebruiken] Verzameling van 38 bladen

in diverse technieken en formaten, voorn. in kopergravure en chromolitho; de meeste handgekleurd of bijgekleurd. Curieus geheel, in zeer goede staat.
(totaal 38)