veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1500-1544 Fine arts: grafiek, schilderijen & tekeningen 16de-19de eeuw
[1508] [1509] [1510] [1511] [1512]
kavel: 1510 verkocht € 100.00

[Grafiek. Militaria/ jacht] Verzameling van 38 bladen

en een ingelijste ets-gravure door Constantin Muller naar Moritz von Schwind, ca. 1850, 40 x 34 cm, in lijst. De bladen voorn. in kopergravure en litho, 19e eeuw, en drie 18e-eeuwse jachtverordeningen (1728, 1770 en 1786). Verschillende formaten. Kleurrijke verzameling.
(totaal 39)