veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1500-1544 Fine arts: grafiek, schilderijen & tekeningen 16de-19de eeuw
[1510] [1511] [1512] [1513] [1514]
kavel: 1512 verkocht € 100.00

[Grafiek. Bloemen/ planten/ vruchten] Verzameling van ca. 200 bladen

in verschillende technieken, de meeste in kopergravure, een paar vroege houtsneden en div. litho's. Voorn. in 8vo-formaat en kleiner. Handgekleurd, gekleurd en in chromolitho. Bijliggend een uitleg bij de meeste series. Voornamelijk 18e eeuw en vroege 19e eeuw. Toegevoegd: 6 ingelijste bladen, gekleurd, 19e eeuw.
(totaal ca. 200)