veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1500-1544 Fine arts: grafiek, schilderijen & tekeningen 16de-19de eeuw
[1511] [1512] [1513] [1514] [1515]
kavel: 1513 verkocht € 120.00

[Grafiek. Zoogdieren enz.] Verzameling van ca. 110 bladen

waarvan 85 oudgekleurde zoölogische kopergravures, meerdere afbeeldingen op een blad in 4to-formaat, ca. 1795-1825. De andere bladen ook meest in kopergravure of kleurenlitho en laat 19e en vroeg 20e eeuw in 4to of kleiner formaat. Fraaie verzameling.
(totaal ca. 110)