veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1500-1544 Fine arts: grafiek, schilderijen & tekeningen 16de-19de eeuw
[1542] [1543] [1544]
kavel: 1544 verkocht € 70.00

[Symbolisme] Lucien Lévy Dhurmer (1865-1953). (Le Silence)

Serigrafie, 1895, 29 x 17 cm., gesigneerd en gedateerd rechts onder in de techniek, met opdracht "(...) très cordialement" in pen rechts onder, in vergulde lijst (met defectjes).
Practige symbolistische prent naar de pastel door Lévy Dhurmer in Musée d'Orsay, zeer uitzonderlijk met opdracht, door ons niet ontcijferd aan wie. Toegevoegd: (2) James Abbott McNeill Whistler (1834-1903). (The purple cap). Kleurenlitho uit The Studio, 1905, 22,5 x 14 cm., gesigneerd in de plaat, in lijst en onder passepartout (totaal 2)