1200-1224 Originele strip- & boekillustraties

[1200 - 1209] [1210 - 1219] [1220 - 1224]
kavel: 1210
Pieter Hendrik Schor (1879-1945)
-7 fraaie aquarellen van vissen, waarschijnlijk gemaakt als boekillustratie of voor kalender, ca. 1930. Afm. elk tussen 23 x 30 en 25 x 20 cm. -

verkocht € 450.00
kavel: 1211
-Cactussen. 4 aquarellen. Elk 31 x 21,5 cm. -

verkocht € 250.00
kavel: 1212
Johanna Bottema (1912-1974)
-4 originele tekeningen voor kinderboeken, gemengde techniek, alle 15,5 x 16 cm: 'twee katjes'; 'twee herten'; 'twee paarden'; 'twee meerkoeten'. Alle gemonogrammeerd/ gesign., ca. 1945.-

verkocht € 160.00
kavel: 1213
Pax Steen (1914-1992)
-Serie van 12 originele aquarellen voor Gelukkig Nieuwjaarskaarten, ca. 1935. Elk 25 x 16 cm. op karton.-

verkocht € 250.00
kavel: 1214
G. Hagemeyer
-Serie van 6 kinderboekenillustraties voor de allerjongsten, jaren 30. Aquarel, gesigneerd G. Hagemeijer. Elk 25 x 20 cm. Op dikker papier geplakt. Afkomstig uit archief kunstdrukkerij Luii.-

verkocht € 110.00
kavel: 1215
(Onbekende illustrator)
-Lot van 11 aquarellen van dieren, waarschijnlijk gemaakt als kinderboekenillustratie. Afkomstig uit archief kunstdrukkerij Luii, jaren 40. Illustrator onbekend. Elk 20 x 30 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 1216
Borge Ring (1921-2018)
-12 originele tekeningen/ schetsvellen van Borge Ring, met o.a. een olifantje en enkele storyboard-schetsen voor een tekenfilm met schermer in de hoofdrol. Meest in potlood/ kleurpotlood, enkele met Oost-Indische inkt. Afm. tussen 11 x 13 cm. en 41 x 58 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 1217
Gerrit Stapel (1921-2013)
-Ocke Ockinga. 12 originele stroken in Oost-Indische inkt. Strook 1-76 t/m 1-80, 6-527 t/m 6-30 en 9-27 t/m 730 (inclusief titelstrook "Kapers op de Kust").-

verkocht € 200.00
kavel: 1218
Rie Cramer (1887-1977)
-Hans en Grietje. Ets, ca. 1930. 16 x 16 cm.-
€ 125 - € 250
kavel: 1219
Peter Pontiac (1951-2015)
-"Fellowship of the Axe. Liga der Egoïsten". Pontiac, 1998. Elk 33 x 37 cm.-

verkocht € 280.00