veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1200-1224 Originele strip- & boekillustraties
[1202] [1203] [1204] [1205] [1206]
kavel: 1204 verkocht € 100.00

Frits Müller (1932-2006)

Drie tekeningen in Oost-Indische inkt voor Propria Cures: (1) 100 jaar Propria Cures, 1990. 34 x 25 cm. (2) Hooglicht. Ongedat. met preegstempel en sign. links in beeld. 34 x 25 cm. (3) Piloot met vlindervleugels met daarop "1989". 15 x 21 cm.
(totaal 3)