veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1200-1224 Originele strip- & boekillustraties
[1210] [1211] [1212] [1213] [1214]
kavel: 1212 verkocht € 160.00

Johanna Bottema (1912-1974)

4 originele tekeningen voor kinderboeken, gemengde techniek, alle 15,5 x 16 cm: 'twee katjes'; 'twee herten'; 'twee paarden'; 'twee meerkoeten'. Alle gemonogrammeerd/ gesign., ca. 1945.
(totaal 4)