1551-1584 Fine arts: monografieën & referentiewerk

[1551 - 1560] [1561 - 1570] [1571 - 1580] [1581 - 1584]
kavel: 1571
[Juwelen] Iris Bodemer. Rebus
-Marjan Unger. Arnoldsche, 2013. Halflinnen met kartonnen platten. Aant. op schutblad + Eeuwig genegen. 20 jaar galerie Beeld & Aambeeld. Delen 1, 4-7, 11-13 (van 13). Enschede, Stichting Raad van Tien, 1999. Uniform koordgebonden + Horn Pendants. A Private Collection. Den Haag, A. Aardewerk Antiquair Juwelier, 2016. Linnen - en 26 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1572
[Juwelen/ smederij] The Directory of Gold & Silversmith
-Jewellers & Allied Traders 1838-1914. From the London Assay Office Registers. John Culme. 2 delen. Woodbridge, Antique Collectors' Club, 1996/ 1992. xlvi,504 en viii,391 p. Gebonden met stofomslag. Goede set (vol. 2 met hapje uit s.o.) + Intelligible Beauty: recent research on Byzantine jewellery. Christ Entwistle & Noël Adams (ed.). London, British Museum, 2010. 236 p. + Das Amerbach-Kabinett. Die Basler Goldschmiederisse. Paul Tanner. Kupferstichkabinett der Öffentlichen Kunstsammlung Basel, 1991. 151 p. Omslag iets sleets, scheurtje in onderzijde rug, verder goed - en 10 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 1573
[Architectuur] Neue Werkkunst. Architekten Monographien der Zwanziger Jahre
-Mit einer Basis-Bibliographie deutschsprachiger Architekturpublikationen 1918-1933. Roland Jaeger. Berlijn, Gebr. Mann, 1998. Linnen met stofomslag. Met persoonlijk bericht van auteur ingeplakt in hs. + Volledige heruitgave ABC. Beiträge zum Bauen 1924-1928. Eindhoven, Technische Hogeschool Eindhoven, 1969. Losbladige nummers in map + Gaudi. Un Precursore. Brunati Mendini Villa nr. 1. Milaan, Studio di Architettura, ca. 1960. Geniet + nrs. 2 (Mendelsohn) en 3 (Steiner) uit dezelfde serie - en 19 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 1574
[Juwelen/ smederij] Koninklijke Begeer B.V. Penningen geslagen of gegoten
-in de jaren 1860-1975. Deel VI. A.C. von Weiler. 127 p. Linnen, 4to. Rug iets verkleurd, verder goed + Dior Joaillerie. Prefazione di Victoire de Castellane. Testi di Michèle Heuzé. Rizzoli, 2012. 357 p. Gebonden met stofomslag. Italiaanse ed. + René Lalique: Schmuck und Objets d'art 1890-1910. Sigrid Barten. München, Prestel, 1989. 592 p. Geb. met s.o. (s.o. wat vlekkig) - en 8 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1575
[Architectuur/ kunst] The work of G. Rietveld architect
-M. Brown. Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1958. Linnen met stofomslag + Piet Mondriaan. Gedurende een wandeling van buiten naar de stad. Natuurlijke en abstracte realiteit. Dialoog en Trialoog over de Nieuwe Beelding. 's-Gravenhage, Haags Gemeentemuseum, 1986. 2 delen gebrocheerd in uitslaande cassette + De Stijl 1917-1931. Internationaler Beitrag zu einer Erneuerung. Begleitschrift zu einer Wanderausstellung. Vormg. door Wim Crouwel. Amsterdam/ Den Haag, Atheneum/ Bert Bakker/ Polak en Van Gennep, 1982 - en 20 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 1576
[Meubels] Thonet Stahlrohr-Möbel. Steckkartenkatalog
-Erste vollständige Zusammenstellung der deutschen und französischen Ausgabe von 1930-1931. Weil am Rhein, Vitra Design Museum, 1989. Omslag met 84 los ingestoken kaarten. Goed ex. + René Herbst. 25 années UAM 1930-1955. Union des Artistes Modernes Paris. Parijs, Editions du Salon des Arts Ménagers, 1956. 148 p. 4to, met stofomslag. Catalogus met ills. door o.a. Le Corbusier, A.M. Cassandre, Albert Gleizes en F. Léger. Mooi ex. + Ettore Sottsass. Catalogue for Decorative Furniture in Modern Style. Formal exercise nr. 2 1978-1980. Studio Forma/ Alchimia, 1980. 4to, oorspr. omslag. Mooi ex. - en 11 andere.-

verkocht € 220.00
kavel: 1577
[Meubels] Deutsche Stahlrohr Möbel. 650 Modelle aus Katalogen von 1927-1958
-Alexander von Vegesack. München, Bangert, 1986. 179 p. Gebonden met stofomslag, 4to. Goed ex. + Metz & Co: de creatieve jaren. Petra Timmer. Rotterdam, Uitgeverij 010, 1995. 199 p. Linnen, 4to + Monografieën van Nederlandse interieurarchitecten nrs. 1-4, 8 (2x) en 9. Rotterdam, Uitgeverij 010, 1987-1991. 7 delen m.b.t. Paul Bromberg, Cor Alons, Corn. van der Sluys, Willem Penaat, Frits Spanjaard, Jan Buijs - en 16 andere.-

verkocht € 260.00
kavel: 1578
[Oost-Europa/ Midden-Europa] The Impossible: Surrealist Art
-Milanka Todic. Belgrade, Museum of Applied Arts, 2002 met stofomslag + El Lissitzky 1890-1941. Retrospektive. Sprengel Museum Hannover, 1988. + 4 andere m.b.t. El Lissitzky + Between Worlds: a sourcebook of Central European avant-gardes, 1910-1930. MIT Press, 2002. Halflinnen + Central European avant-gardes: exchange and transformation, 1919-1930. Los Angeles County Museum of Art, 2002 - en 9 andere.-

verkocht € 170.00
kavel: 1579
[De Ploeg] H.N. Werkman. Het complete oeuvre
-Dieuwertje Dekkers e.a. Rotterdam, NAi, 2008. Tekstdeel en facsimile-deel in cassette. Fascimile handgenummerd 248/250. Cassette met minimale gebruikssporen, verder mooi ex. + Wobbe Alkema en het constructivisme. Han Steenbruggen. Groninger Museum, 2007. 175 p. + De Ploeg 1918-1930. Adriaan Venema. Baarn, Het Wereldvenster, 1978. Linnen met stofomslag - en 10 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1580
[Avant-garde/ typografie] Piet Zwart. Fridolin Müller
-Teufen, Arthur Niggli, 1966. Documents in the Visual Arts serie nr. 1. Gebonden. Band wat sleets, verder goed + 8 andere m.b.t. Piet Zwart + Jan Kamman. Fotograaf van het modernisme/ Pioneering Photographer of Modernism. Flip Bool/ Lienke Moerman. Rotterdam, Chabot Museum, 2014. Gebrocheerd + Dutch Historical Avantgarde Typography. The Collection of Marius Wagner. 24 May 2016. Haarlem, Bubb Kuyper, 2016. Gebrocheerd + nog 7 andere Bubb Kuyper catalogi, w.o. Piet Zwart. A Choice from his Personal Archive, nr. 1-6 - en 9 andere.-

verkocht € 140.00