1551-1584 Fine arts: monografieën & referentiewerk

[1551 - 1560] [1561 - 1570] [1571 - 1580] [1581 - 1584]
kavel: 1581
[Oost-Europa/ Midden-Europa] Istorija Umetnosti u Srbiji XX Vek
-Misko Suvakovic. Orion Art, 2010. 963 p. + Bulgarian Modernism. Books and Magazines 1919-1934. Domenico Jacono (ed). Wenen, Domenico Jacono, 2013. + Frühe Kölner Kunstausstellungen. Faksimile der Kataloge. Sonderbund 1912, Werkbund 1914, Pressa USSR 1928, mit Kommentarband. Wienand, 1981. Complete set van 4 delen en affiche in cassette + Zivot jrg. XXI nr. 4, 1948. Ed. o.a. Frantisek Hudecek. Geniet - en 10 andere.-

verkocht € 115.00
kavel: 1582
[Mode] Pierre Balmain. 40 années de création
-Musée de la Mode et du Costume, Palais Galliera, 1985. 263 p. Tentoonstellingscatalogus + Romantische mode. Mr Darcy meets Eline Vere. Madelief Hohé & Illeen Montijn. Waanders/ Gemeentemuseum Den Haag, 2014. 252 p. + Modesty in Dress: an inquiry into the fundamentals of fashion. James Laver. London, Heinemann, 1969. 185 p. - en 20 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1583
[Griekse oudheid] Die Archaische Poros-Architektur der Akropolis zu Athen
-(...) Herausgegeben von Theodor Wiegand (...). Tafeln. Cassel en Leipzig, Th.G. Fisher & Co., 1904, letterdruk bifolium met titel en inhoudsopgave, gevolgd door 17 fraaie platen in kleurenlithografie of lichtdruk, los als uitgegeven in de oorspronkelijke halflinnen portfolio met bindlinten, groot folio.-

verkocht € 140.00
kavel: 1584
Tériade & les livres de peintres
-Le Cateau-Cambrésis, Musée Matisse, 2003. Gebrocheerd + Braque. The Complete Graphics. Dora Vallier. New York, Gallery Books, 1988. + 9 andere over Braque + Sylvette, Sylvette, Sylvette. Picasso und das Modell. München/ Bremen, Prestel/ Kunsthalle Bremen, 2014. + 4 andere over Picasso - en 1 andere.-

verkocht € 125.00