[1552] [1553] [1554] [1555] [1556]
kavel: 1554 verkocht € 75.00

4 titels: (1) H.W. Mesdag, the painter of the North Sea

With etchings and descriptive text by Ph. Zilcken. The text translated from the Dutch by Clara Bell. Londen etc., Cassell and Company, 1896, (8),40,(1) p., met geëtst portret en 10 originele etsen op chine collé door Zilcken, 5 andere platen en illustraties, oorspronkelijk verguld linnen met illustratie in ovale uitsparing op voorplat, folio.
Hier en daar met scheurtjes/ kreukjes; beschermende tussenvelletjes ontbreken deels. De band is wat smoezelig/ gebruind en is iets sleets op rugeinden en buitenhoeken; (2) Zangen der zee. Door Louise V. Nagel. Met strandgezichten naar teekeningen van Jhr. J.E. Van Heemskerck van Beest. Den Haag, W. Cremer, 1888, 53,(2) p., met 9 platen, oorspronkelijk gelithografeerd omslag, alle sneden verguld, los als uitgegeven in goudgeletterde oorspronkelijke linnen portfolio, folio. Binddraad verdwenen, verder binnenin zeer goed. Bindlint van portfolio ontbreekt, verder met wat oppervlakkige slijtage; (3) De etsen van Jozef Israëls. Een catalogus door H.J. Hubert. Amsterdam, Scheltema en Holkema, (1908), gedrukt in 275 genummerde exemplaren, (4),55 p. en los ingevoegd letterdruk "bericht aan den lezer", met 38 platen, oorspronkelijk halflinnen, 4to (kleine defecten). En met nog 1 andere over G.C. Haverkamp. (totaal 4)