[1555] [1556] [1557] [1558] [1559]
kavel: 1557 verkocht € 100.00

[Keramiek] 2 titels: (1) The book of famille rose. By Dr. G.C. Williamson

With 10 plates in colour and 43 plates in collotype. Londen, Methuen & Co., 1927, gedrukt in 750 exemplaren, XXII, 231,(1) p., geïllustreerd als aangegeven, oorspronkelijk linnen, bovensnede verguld, groot 4to.
Enigszins roestvlekkig zoals gebruikelijk; linnen oppervlakkig sleets/ vlekkig; (2) Dictionnaire de la céramique. Faiences, grès, poteries. Par Édouard Garnier. Reproduisant cent cinquante motifs variés et cinq cent cinquante marques et monogrammes dans le texte (...). Parijs, Librairie de l'Art, (1893), (2),LXIII,(1),258,(1) p., met vele illustraties op 20 kleurenlithografische platen en talloze merktekens en monogrammen in de tekst, contemporain halflinnen, 4to (hier en daar wat roestvlekkig, 1 tekstblad losgaand). Met los ingelegd visitekaartje van antiquair en rijksexpert Alex Huisman. (totaal 2)