[1557] [1558] [1559] [1560] [1561]
kavel: 1559 verkocht € 70.00

[Zilver] Meestertekens van Nederlandse Goud- en Zilversmeden

1814-1963. Vol. I. SDU, 1986. Gebonden met stofomslag + 1e supplement 1987. Ringgebonden + Lijst van Meesterteekens. Uitgave Ministerie van Financiën, 's-Gravenhage, 1940 + Beeling. Nederlands Zilver 1600-1813 dl. I-III. Leeuwarden, eigen beheer, 1979-1986. Nette set met stofomslag.
(totaal 6)