1700-1745 Fine arts: 20ste eeuw deel I

[1700 - 1709] [1710 - 1719] [1720 - 1730] [1731 - 1740] [1741 - 1745]
kavel: 1720
[Max Ernst] 9 titels: (1) Brusberg Dokumente 3. Max Ernst: Jenseits der Malerei
-Das graphische Oeuvre. Hannover, tentoonstellingscatalogus Kestner-Museum, 1972, gedrukt in een beperkte, genummerde oplage (dit exemplaar met een originele litho in paars meegebonden), zonder paginering, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag, folio.-

verkocht € 90.00
kavel: 1722
[Chagall. Gesigneerd exemplaar] Jacques Lassaigne. Chagall
-Parijs, Maeght, 1957, 177(2) p., (incl. veel tekst door Chagall zelf), met 15 litho's: gekleurde titelpagina, 11 platen (w.v. 4 uitslaand), 2 monochrome platen en oorspronkelijk omslag, met vele andere illustraties, 4to.-

verkocht € 600.00
kavel: 1723
Twee werken: (1) Vacances forcées. Roland Dorgelès. Raoul Dufy
-Genève, Edito-Service, z.d. (ca. 1980), uitgegeven in een niet gespecificeerde, genummerde oplage (dit is nummer 576), 218,(6) p., met gekleurde illustraties naar Dufy, in losse katernen als uitgegeven in oorspronkelijk omslag, klein folio, in half rexine chemise en linnen schuifdoos.-
€ 70 - € 140
kavel: 1724
Auguste Rodin (1840-1917)
-Auguste Rodin. Statuaire. Études sur quelques artistes originaux par Léon Maillard. H. Floury, éd., Paris, 1898. Boekblok lossig, los in orig. pap. band waarvan de rug ontbreekt. Inclusief goed exemplaar van de ets van Antonin Proust (24 x 17,8 cm) tegenover p. 110. -
€ 80 - € 150
kavel: 1725
[Max Ernst] 13 titels: (1) Max Ernst. Zweiundzwanzig Mikroben
-Keulen, Galerie Der Spiegel, 1965, zonder paginering, met vele platen, oorspronkelijk omslag.-

verkocht € 90.00
kavel: 1726
[Marcel Mariën. Deels met opdracht] 4 titels: (1) Marcel Mariën. Le radeau au Radoub
-Vingt-huit chapitres inédits et quelques fragments retranchés de l'édition première du Radeau de la mémoire. (Brussel), Les Lèvres Nues, (1983), 88 p., gedrukt in 100 genummerde exemplaren en enkele buiten de handel (dit is nummer 43, één van 80 exemplaren), met los ingelegde "Prière d'ajouter", oorspronkelijk omslag (rug verbleekt).-

verkocht € 150.00
kavel: 1727
Dick Bruna (1927-2017)
-Ca. 420 omslagen en voorplatten van Zwarte Beertjes en overige boekomslagen, ontworpen door Dick Bruna.-

verkocht € 320.00
kavel: 1728
[Irma Boom] Vito Acconci. Making Public
-Stroom, The Hague's Center for Visual Arts, 1993. 138 pp. Ringgebonden. 20 x 16 cm. Book design Irma Boom.-

verkocht € 480.00
kavel: 1729
Corneille (1922-2010)
-Wols/ Corneille. Galerie Mathias Fels, Paris, 1961. Oplage 500 ex. Gelith. omslag + Corneille. Gouaches récentes. Galerie Mathias Fels, Paris, 1964. Oplage 800 ex. 5 litho's incl. omslag -en Lefebre 1964, 1965, 1970 en 1971, elk met uitslaand gelithografeerd omslag.-

verkocht € 130.00
kavel: 1730
Marc Chagall. Lithographe I
-Julien Cain. The Lithographs of Chagall. Introduction by Marc Chagall. Notes and catalogue Fernand Mourlot. André Sauret, Monte Carlo, A. Zwemmer LDT, London, 1960. Engelse editie. Compleet met 12 litho's waaronder het gelithografeerde omslag. -

verkocht € 600.00