1700-1745 Fine arts: 20ste eeuw deel I

[1700 - 1709] [1710 - 1719] [1720 - 1730] [1731 - 1740] [1741 - 1745]
kavel: 1731
Marc Chagall. Lithograph II
-Monte Carlo, Sauret, 1963. Duitstalige editie. 208 pp. Met 12 lithografieën (waaronder 7 gekleurde, incl. het stofomslag).-

verkocht € 420.00
kavel: 1732
Marc Chagall. Lithographe III
-Julien Cain de l'institut Chagall Lithographe 1962-1968. André Sauret, 1969. Duitstalige editie. 179 pp. Met 2 lithografieën waaronder het stofomslag.-

verkocht € 200.00
kavel: 1733
Marc Chagall. Lithographe IV
-Charles Sorlier. Chagall Lithographe 1969-1973. Catalogue et notices Charles Sorlier, Fernand Mourlot. Éditions André Sauret, Monte-Carlo, 1974. Franse editie met litho en lithografisch stofomslag.-

verkocht € 180.00
kavel: 1734
Marc Chagall. Lithographe V + VI
-Charles Sorlier. Chagall Lithographe 1974-1979. Préface de Robert Marteau. Catalogue et notices Charles Sorlier. Biti Edizioni, Milano. Nr. 675 van 1000 ex. Achterzijde stofomslag kleine besch., verder goed ex. + Chatall Lithographe VI. Charles Sorlier. Chagall Lithographe 1980-1985. Préface de Roger Passeron. Catalogue et notices Charles Sorlier. Biti Edizioni, Milano, 1986. Nr. 102 van 500 ex. Franstalig, met lithografisch stofomslag. Net exemplaar.-

verkocht € 180.00
kavel: 1735
Marc Chagall
-Das Graphische Werk. Hatje, Stuttgart, 1957. xxxix, (1), 151, (1) pp. Gebonden met stofomslag. Net ex. Met 4 lichtdrukken. In cassette + B. Aronson. Marc Chagall. Razum Verlag, 1924. 32 pp. Wat los in de band, verder goed. -

verkocht € 85.00
kavel: 1736
[Cobra] Cobra Bibliotheket. De Frie Kunstnere
-Red. Asger Jorn. Ejnar Munksgaard Forlag, Kobenhavn, 1950. Ingebonden complete reeks van 15 delen met gelithografeerde voorplaten: (1) Pierre Alechinsky; (2) Else Alfelt; (3) Karel Appel; (4) Atlan; (5) Ejler Bille; (6) Constant; (7) Corneille; (8) Jaques Doucet; (9) Sonja Ferlov; (10) Stephen Gilbert; (11) Svavar Gudnason; (12) Henry Heerup; (13) Egill Jacobsen; (14) Asger Jorn; (15) Carl-Henning Pedersen. Nette ingebonden set in beschadigd bandje met los gelith. voorplat.-

verkocht € 550.00
kavel: 1737
Karel Appel
-West Coast Exhibition 1961-1962. Catalogus met gelith. omslag, ontwerp Sandberg. Met 2 fold-out dubbelzijdige losse platen en los tekstdeel, 8 pp. + Nus. Catalogus reizende tentoonstelling Zürich/ Paris/ London, 1963-64. Met gelith. omslag.-

verkocht € 70.00
kavel: 1738
[Behangstalenboek] Dersine Fancy Range 1933
-Charmant behangstalenboekje met ca. 100 voorbeeldbladen. Oblong, 24,5 x 14 cm. Bandje wat smoezelig, enkele pagina's uitgenomen of ingeknipt. O.a. een vroeg Mickey Mouse-behangvoorbeeld. -

verkocht € 180.00
kavel: 1739
[Bauhaus] Internationale Architektur. Bauhaus Bücher 1
-Walter Gropius. München, Albert Langen Verlag, (1928). 111 pp. z/w ills. Orig. sc, rug beschadigd als vrijwel altijd, maar met het extreem zeldzame buikbandje. (Bauhausbücher 1 - Ed. by Walter Gropius & Lászlo Moholu Nagy). Typografie László Moholy-Nagy, omslagontwerp Farkas Molnár.-

verkocht € 500.00
kavel: 1740
[Cobra] Reflex. Orgaan van de experimentele groep in Holland. Nummer 2
-(Amsterdam, Experimentele Groep, 1949). Deel 2 met (16) p. (incl. omslag), 4 litho's door Brands, Corneille, Rooskens en Wolvekamp, geniet lithografisch omslag door J. Doucet, 30 x 23 cm.-

verkocht € 160.00