1700-1745 Fine arts: 20ste eeuw deel I

[1700 - 1709] [1710 - 1719] [1720 - 1730] [1731 - 1740] [1741 - 1745]
kavel: 1741
Andy Warhol
-The Andy Warhol Collection. Sotheby's New York Sale catalogue vols. I-VI. Abrams, 1988. In cassette. Aan randen wat sleets, verder goed + Andy Warhol: The Factory Years 1964-1967. Photographs by Nat Finkelstein. Powerhouse Books, New York, 2000. Geb. met s.o. - en 4 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 1742
[Grafische kunst] De Tampon
-Orgaan voor de leerlingen en oud-leerlingen der School voor de Grafische Vakken te Utrecht. Jrg. 18-23, 1937-1943. Jaargangen vrijwel uniform gebonden in half-kunstperkament met titelschildjes op rug. Oorspr. omslagen meegebonden. Enkele titelschildjes besch./ losgaand, verder goed + Jaarboekje voor grafische kunst. Vereeniging tot bevordering der grafische kunst. 4 delen: 1915, 1917, 1919-1920 en 1921-1924. Rotterdam, W.L. & J. Brusse. Deel 1921-1924 los in omslag - en Het Grafisch Museum. Jrg. 3 nrs. 1 en 3, jrg. 4 nrs. 1-5, 1933-1934.-

verkocht € 170.00
kavel: 1743
[Russische kunstenaars] Exposition des artistes Russes a Paris en 1921
-organisée par les membres et exposants de la société Mir Isskousstva (Monde Artiste) a la galerie "La Boëtie". [Halftitel:] Publié sous la direction de G. Loukomsky. Ornements par G. Narbout. Parijs, Édition L'Art Russe Alexandre Kogan (gedrukt door Kaufmann, fotogravure door Reymond & Cie.), (1921), (56) p., boekversiering door G. Narbout, met 16 ingeplakte, gekleurde platen naar Larionow, Loukomsky, Gontcharova e.a., oorspronkelijk omslag, klein folio. -

verkocht € 180.00
kavel: 1744
Irma Boom: The Architecture of the Book
-Books in reverse chronological order 2013-1986 & L'architecture du livre. Rem Koolhaas, Mathieu Lommen, Irma Boom. Tweede druk met Engelstalig boekje en Franstalig boekje samen in kartonnen doos. Amsterdam, Lecturis, 2013. Nieuwstaat, nog geseald + ShowCase. Frits Jonker. Xtra, 2012. 723 p. Nr. 17, gesigneerd. In cassette. Compleet met diverse bijlagen, o.a. boekjes, cd, ansichtkaarten + The Cube Calendar 2013. Design: Philip Stroomberg. Uitgave Igepa. Goed, ongebruikt ex. - en 4 andere.-

verkocht € 200.00
kavel: 1745
Vormen van de Kleur
-Stedelijk Museum, Amsterdam, 1967. 31 p. Losbladig in cassette. Met zeefdrukken van Bonies, Ellsworth Kelly, George-Karl Phaler & William Turnbull.-

verkocht € 150.00