veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1700-1745 Fine arts: 20ste eeuw deel I
[1706] [1707] [1708] [1709] [1710]
kavel: 1708 verkocht € 220.00

[Typografie] Alphabet and Image

A quarterly magazine of typography and graphic arts. Shenval Press/ Art & Technics LTD, London, 1946-1952. 4to. Complete set van 16 nrs. met bijlages in goede staat. Eerste 4 ringgebonden.
In 4 linnen cassettes met vergulde lettering gestoken. (totaal 16)