veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1700-1745 Fine arts: 20ste eeuw deel I
[1705] [1706] [1707] [1708] [1709]
kavel: 1707 € 70 - € 120

Camille Poupeye. La Mise en Scène Théatrale d'Aujourd'hui

20 gravures sur lino de Flouquet. Brussel, Editions l'Equerre, 1927. In papieren omslag. Houtgravures compleet. Omslag aan uiteinden gerafeld, rugeinden beschadigd en titelpagina met potloodaant.