veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1700-1745 Fine arts: 20ste eeuw deel I
[1702] [1703] [1704] [1705] [1706]
kavel: 1704 verkocht € 100.00

Renoir et ses amis

Georges Rivière. Parijs, H. Floury, 1921. In kartonnen omslag. Met originele ets van Renoir (1841-1919) ingebonden. Beeld 12 x 8,5 cm. Binding op meerdere plekken losgaand en rug beschadigd, ets in goede staat.