veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1700-1745 Fine arts: 20ste eeuw deel I
[1701] [1702] [1703] [1704] [1705]
kavel: 1703 verkocht € 130.00

[Beeldende kunst] Ettore Sottsass. Formal Exercise Nr. 2

Catalogue for Decorative Furniture in Modern Style. 1978-1980. Milaan, Forma/ Alchimia, 1980. In kartonnen omslag. Randen omslag wat sleets, verder goed + 10 Jahre Galerie 66. Katalogbuch zum 10 Jährigen bestehen der Galerie 66. Hofheim, Galerie 66, 1977. Linnen. Gesigneerd ex., nr. 26/100. De 45 ills. van deze uitgave elk genummerd en gesigneerd. Voorplat wat smoezelig, verder goed + Sonsbeek '72. Complete set van 3. Paul Bonger/ Rick Vermeulen. Den Haag, Sonsbeek, 2005. Uniform gebrocheerd, oblong. Omslagen wat sleets, verder goed.
(totaal 5)