veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1700-1745 Fine arts: 20ste eeuw deel I
[1700] [1701] [1702] [1703]
kavel: 1701 € 150 - € 300

[Raoul Dufy] Lettre à mon peintre Raoul Dufy. Par Marcelle Oury

Parijs, Librairie Académique Perrin/ Imprimérie Nationale, 1965, gedrukt in 6200 exemplaren (één van 5000 exemplaren op vélin Arjomari), 193,(2) p., met 27 (grotendeels gekleurde en 8x dubbelp.) litho's naar Dufy (18x), Georges Braque, Marc Chagall, Jacques Villon, e.a., in losse katernen in omslag als uitgegeven, folio, in half rexine chemise en geïllustreerd kartonnen schuifdoos.