veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1700-1745 Fine arts: 20ste eeuw deel I
[1703] [1704] [1705] [1706] [1707]
kavel: 1705 verkocht € 6900.00

Dieter Roth (1930-1998). Piccadillies

6 seriegrafiëen over off-set op Chromoluxkarton. Elk 44,5 x 66,5 cm. Ex. 50/150. Gesigneerd, gedateerd en genummerd. Petersburg Press, London, 1970. (Dobke: Druckgraphik - Catalogue Raisonné, 1947-98, 2003. Nr. 118-123)
Neon-oranje/blauw/rode variant met enkele barstjes in de verf aan boven en onderzijde, turqoise-zwarte variant krasjes aan randen en rechter bovenhoek. Overige 4 met hier en daar lichte krasjes en besch. aan hoekjes en randen. Koffer-verpakking ontbreekt, kartonnen inlegdoos met opgedrukte plaat wel aanwezig (besch.) (zie foto's)