veiling / Veiling 23, deel II. Atlassen, Strips, Aziatica, Subcultuur, Fine Arts / 1700-1745 Fine arts: 20ste eeuw deel I
[1700] [1701] [1702]
kavel: 1700 verkocht € 90.00

[Brieven] Gerrit Willem Dijsselhoff (1866-1924)

3 handgeschreven en -gesigneerde brieven van Dijsselhoff aan A. en J. van Buuren met betrekking tot de aankoop, het versturen en het ontvangst van een van Dijsselhoff's schilderijen. Haarlem, 14, 16 en 27 oktober 1908. Het betreffende schilderij is Rietplassen bij Naarden. J. van Buuren is de schilder Johanna A.C. van Buuren-de Jonge (1888-1942). Alle 8,5 x 11,5 cm met oorspr. gestempelde, geadresseerde enveloppen.
Brief 3, 27 oktober 1908: "Dank voor uw schrijven waaruit ik met genoegen las dat u met het schilderijtje ingenomen is." (totaal 3)