1870-1892 Fine arts: tijdschriften

[1870 - 1879] [1880 - 1889] [1890 - 1892]
kavel: 1870
Jozef Peeters
-Omslagmap 6 lino's, de Sikkel, 1921. Fraai vormgegeven map zonder de linosnedes. Afm. (opengeslagen) 50 x 59 cm. -

verkocht € 850.00
kavel: 1871
Derrière le Miroir
-No. 117. Miró. Braque. Tal Coat (ills). Met een dubbelp. kleurenlithografie door Miró (voor- en achterplat). Lithografie naar Braque en Tal Coat + no. 27/28, 1950. Chagall, met litho aan voorzijde en dubbelp. litho. Rug ingesch., verder goed. -

verkocht € 100.00
kavel: 1872
[Architectuur] Berliner Architekturwelt
-Zeitschrift für Baukunst, Malerei, Plastik und Kunstgewerbe der Gegenwart. Jahrgang 1-21 (= alles). Berlijn, Wasmuth, 1899-1919. Red. Heinrich Jassoy, Ernst Spindler, Bruno Möhring. 19 delen in oorspr. uniform versierd linnen, ex-bibl., licht smoezelig en besch., maar keurig gerestaureerd; en 2 delen in bijbehorende moderne banden.-

verkocht € 320.00
kavel: 1873
[Film] The Picture Show
-Vol. 2-11 (= laatste uitgegeven, bestaand uit nrs. 27-286). Londen, Amalgamated Press, 1919-18 okt. 1924. Geb. in eenvoudig linnen, 4to. Rijk geïllustreerd. Nrs. 51-66, 14 losse nrs. en 12 kunstbijlagen ontbreken.-

verkocht € 70.00
kavel: 1874
[Interieurdesign] Innendekoration
-Die gesamte Wohnungskunst in Wort und Bild. Jrg. 23 (1912), 25 (1914), 28 (1917), 44 (1933). Darmstadt, red. Alexander Koch. Rijk geïll., oorspr. omslagen, 4to (elke jrg. mist 1 nr.; enkele illustraties ontbreken, maar bevat ook talloze reclame-inserts) + jrg. 23-54/55 no. 3 (= laatste uitgegeven nr.). Darmstadt/ Stuttgart, 1912-1943/44. Geb. in oorspr. linnen (enkele banden wat stofvlekkig) t/m jrg. 42 m.u.v. jrg. 26 en 31, deze net als de overige in eenvoudige banden. 1 jrg. ontbreekt (= 29) en 1 jrg. (32) licht watervlekkig in marge. Geïll., met talloze originele platen (5 platen uit 3 jrg. in foto-herdruk), 4to.-

verkocht € 200.00
kavel: 1875
[Reclamekunst] Gebrauchsgraphik
-(later: Novum Gebrauchsgraphik). International Advertising Art. 144 nrs. uit jrg. 4-19 (Berlijn, 1927-1942). Gebonden (meest zonder omslagen en bijlagen) in eenvoudig zwart bibliotheeklinnen, folio (banden sleets) + 23 losse nrs., in oorspr. omslagen, tussen 1931 en 1941. Goede werkex. + jrg. 7-20 nr. 7. Berlijn, 1930-1944. Geb. in halflinnen en enkele nrs. in omslagen. Iets afgesneden. Niet gecollationeerd.-
€ 200 - € 400
kavel: 1876
Le Centaure
-Recueil trimestriel de Littérature et d'Art. Jrg. 1-2 (= alles uitgegeven). Parijs, 1896. Oorspr. uitgeverslinnen, geb. met omslagen, 4to. Met 13 (van 14) originele grafische bijlagen; de bijlage door Armand Point ontbreekt (toegevoegd in fotoherdruk).-

verkocht € 290.00
kavel: 1877
The Pageant
-Jrg. 1-2 (= alles uitgegeven). Londen, 1896-1897. Geïllustreerd, in oorspr. uitgeverslinnen, 4to. Compleet met de houtsnede (in 5 blokken) door Pissarro en de litho door Whistler.-

verkocht € 80.00
kavel: 1878
[Art deco] Art et Industrie
-Revue Mensuelle. Parijs, jrg. 1929-1930, 1932-1935. 3 nrs. ontbreken (sept. 1933, juni 1934 en juni 1935). Rijk geïllustreerd, 48-58 per nr., geb. in contemp. halflinnen, zonder de omslagen en de jaarlijkse samenvattingen, 4to. Ex-bibliotheek, in goede, nette staat.-
€ 70 - € 120
kavel: 1879
[Theater] Le Théatre
-Revue mensuelle illustrée. Jaargang 2 t/m 8. Paris, Goupil & Cie, 1899-1905. Per semester gebonden in uniforme uitgeversbanden met art nouveau-decoratie, folio. Oorspronkelijke omslagen meegebonden.-

verkocht € 220.00