1870-1892 Fine arts: tijdschriften

[1870 - 1879] [1880 - 1889] [1890 - 1892]
kavel: 1880
L'Assiette au Beurre
-Lot van ca. 175 losse nummers (w.o. dubbele) tussen nrs. 10 en 433, met o.a. nr. 30 door Kees van Dongen.-

verkocht € 220.00
kavel: 1881
L'Ermitage
-Revue Artistique et Littéraire (ondertitel variërend). Année 1-17 (= alles uitgegeven). Parijs, mei 1890-1906. 11 complete jaargangen en 5 incomplete jrg. met 13 ontbrekende nrs. (jrg. 1 nrs. 1, 5, 6; jrg. 2 nr. 9; jrg. 3 nr. 7, 9; jrg. 6 nr. 7; jrg. 7 nrs. 1, 2, 4, 5, 10, 12). Deels geb. in 12 contemp. half kalfsleren banden, 2 delen in contemp. halflinnen en overige nrs. los in oorspr. omslagen, (klein) 8vo. Met talloze orig. hors-textes en Index 1890/1902.-

verkocht € 320.00
kavel: 1882
[Art deco] Les Cahiers du Goût Français
-no 1-6 (= compleet), offers aux abonnées Parisiennes de l'illustration, 1925-26. 96 p., bestaande uit 6 nummers van elk 16 pagina's. In halflinnen gebonden met moeilijk leesbaar rugvignet. -

verkocht € 260.00
kavel: 1883
Ca. 50 nummers diverse tijdschriften met toevoegingen: (1-2) Collage. Dialoghi di cultura
-Rivista (trimestrale) di nuova musica e arti visive contemporanee a cura di Paolo Emilio Carapezza e Antonio Titone. Numero 1 (7) Anno 2 Nuova Serie en Numero en Numero 5 (12). G. Denaro (& Cie) Editore/ Editori. Palermo, december 1993/ september 1965, 96/ 97,(5) p., met illustraties, oorspronkelijk uniform omslag, (klein) folio. -

verkocht € 70.00
kavel: 1884
L'Assiette au Beurre
-Nr. 1 t/m 182 en 2 nrs. hors série, gebundeld in 7 banden. 1901-1904. Geb. met oorspronkelijke omslagen in uniform linnen. Met illustraties door o.a Steinlen, Kupka, Iribe, Van Dongen, Jossot en Rabier.-

verkocht € 420.00
kavel: 1885
Établissements Nicolas. Liste des Grands Vins
-Complete reeks in 33 delen. Charenton-Le-Pont, Établissements Nicolas, 1929-1973, gedrukt door Draeger Frères, 8vo of 4to, gebrocheerd of in spiraalband. Met illustraties in serigrafie, lithografie en fotomontage door o.a. Bernard Buffet, Cassandre, Chapelain-Midy, Dignimont, Galanis, Paul Iribe en Kees van Dongen. Typografie door Cassandre en Alfred Latour.-

verkocht € 500.00
kavel: 1886
A coups de Baïonnette
-Nr. 14-26. Collection de la Baïonnette, vol. 2. Paris, l'Édition Française illustrée, 1915. Halflinnen + La Vie Parisienne. 4 banden: 1917 dl. II, 1918 dl. I en IV, 1919 dl. II. Gebonden.-

verkocht € 140.00
kavel: 1887
Gazette du Bon Ton 1921
-Art-Modes & Frivolités, Revue Mensuelle, 4e Année, 1921. Paris, éditions Lucien Vogel no. 1-10. Pagina 1-328 (doorlopend) met fraaie ills./ pochoirs op elke pagina. Zonder de platen hors texte. Wel aanwezig uit vol. 1: Intérieurs Modernes Planche 1-4 en Installation moderne d'un jeune ménage composition par Lucie Renaudot exécution de P.A. Dumas Planche 5-8 (als uitgegeven). Beide reeksen roestvlekkig. Ruggen met zwart linnen versterkt, hier en daar wat vlekjes, vrij goede set.-

verkocht € 300.00
kavel: 1888
The Manipulator
-Film, Fashion, Music and Design, with a strong interest in Art. Düsseldorf, Wilhelm Moser & David Colby met o.a. John du Plessis, Amy Randall, Giannino Malossi, 1984-1993. 7 losse nrs. (van 29 uitgegeven): nrs. 1, 8, 9, 10, 12, 13 en 28. Elk nr. 70 x 50 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 1889
Upper and lower case. The international journal of typographics
-Ca. 40 nrs. tussen vol. 7, nr. 4 en vol. 21, nr. 1. New York, International Typeface Corporation, 1980-1994 - en 7 dubbele.-

verkocht € 115.00