veiling / Veiling 23. Deel III. Fine Arts, Fotografie, Sport, Plaatjesalbums, Schaakboeken deel I / 1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II
[1750] [1751] [1752] [1753] [1754]
kavel: 1752 verkocht € 500.00

Giulio Paolini. Idea de Tempio della Pittura

Eigen beheer, 1983. Bruine kunstleren map met voorwoord, 4 lithografieën en een tekstpagina (verantwoording op versozijde) door Bruno Corà. Eén litho gesigneerd en genummerd 61/100. 26,8 x 39 cm.