veiling / Veiling 23. Deel III. Fine Arts, Fotografie, Sport, Plaatjesalbums, Schaakboeken deel I / 1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II
[1762] [1763] [1764] [1765] [1767]
kavel: 1764 € 150 - € 300

[Architectuur] Bouwkundig Weekblad Architectura

11 gebonden jaargangen: 52-62, w.v. jrg. 58, 59 (3x), 61 en 62 dubbel. 's-Gravenhage, Mouton & Co, 1931-1941. Deels in orig. linnen, deels in bibliotheekbanden + Bouwkundig Weekblad jrg. 29, 1909 - en Architectura jrg. 25, 1917.
Alle ex-bibliotheek met bijbehorende kenmerken; enkele delen pp. iets plakkerig. (totaal 18)